P.W. JANIMEX ARTUR JANIK

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na rynku od ponad 25 lat. Zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju robót ziemnych tj. wykopy, zasypki, niwelacje terenu, instalacji sanitarnych, robót drogowych i brukarskich, a także rozbiórkami oraz wyburzeniami budynków metodą mechaniczną przy użyciu ciężkiego sprzętu wyburzeniowego.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac,zarówno z dużymi firmami deweloperskimi jak i mniejszymi przedsiębiorstwami.

W naszej firmie pracuje wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza, dzięki czemu każdą inwestycję wykonujemy z dużą precyzją, przy zachowaniu bezpieczeństwa w miejscu pracy. Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC do kwoty 1 500 000 PLN.

W naszej ofercie posiadamy samochody ciężarowe marki MAN i MERCEDES (czteroosiowe) do transportu materiałów, koparki kołowe marki CATERPILLAR, wykonujące wszelkiego rodzaju prace ziemne, a także koparki gąsiennicowe marki CATERPILLAR z osprzętem wyburzeniowym przystosowane do rozbiórki obiektów budowlanych.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą. Szczegółową informacj na temat naszych usług znajdą Państwo w zakładce OFERTA.
Pracujemy na terenie całego kraju!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Usługi Koparką Kielce

WYBURZENIA - ROZBIÓRKI - WYKOPY - KOPARKA - TRANSPORT - PRACE ZIEMNE - ROBOTY DROGOWE I BRUKARSKIE


KONTAKT


FORMULARZ KONTAKTOWY

P.W.JANIMEX ARTUR JANIK

26-060 Chęciny,
ul.14 Stycznia 5B

Tel: 606 788 670

Tel: 606 744 525

E-mail: janimex@vp.pl